אילן שרעבי מצודה

דמיינו לעצמכם את התמונה הבאה: אתם נוהגים במכונית שלכם בכביש חשוך. מזג האוויר חורפי ואתם נאלצים לנהוג בערפל כבד ולהתמודד עם ברד, רוח וגשם שוטף. אין מעט נהג שלא חווה לפחות פעם אחת בחייו נסיעה מסוג זה. היכולת להמשיך לנסוע ולהגיע למחוז חפתכם בשלום, בלי לעשות תאונה קשורה, בין היתר, לתנאי הדרך ובהם גם לאיכות הכביש, לבהירות קווי ההפרדה, וליכולת להתמצא בין הנתיבים, גם בתנאים קשים כמו חשכה ומזג אוויר סוער.

כאשר קווי ההפרדה והנתיבים מסומנים באופן בולט וברור, הנסיעה קלה יותר. מעטים הנהגים שמקדישים לכך מחשבה, אך האמת היא שתאונות רבות מתרחשות בגלל קושי של נהגים להישאר בנתיב הנסיעה בשל סימון נתיבים חלש ולא ברור. ישנם רגעים במהלך הנסיעה, שסימון כזה יכול להיות הגרם המכריע שיקבע אם הנהג ישוב לביתו בבטחה או ייקלע לתאונה מצערת.

בדיוק כאן נכנסת לתמונה חברת "מצודה בטיחות לתעבורה 97 בע"מ" בניהולו של אילן שרעבי. החברה שהוקמה בשנת 1997 עוסקת כבר שלושה עשורים בתחום הבטיחות בתעבורה ובמערכות תחבורה. החברה ועובדיה נמצאים אמנם הרחק מאור הזרקורים, אך השירות שהם נותנים ללקוחותיהם, כמה מהחברות והארגונים המשמעותיים בתחום התחבורה בישראל, הם חיוניים למען בטיחותם של אזרחי ואזרחיות ישראל. החברה מספקת ללקוחותיה ציוד ואמצעי בטיחות שמאפשרים לאותן חברות לפתח את תשתיות התחבורה בישראל בלי לעצור את התנועה ובלי ליצור עומסים נוספים.

זוהי מלאכה מסובכת שדורשת עמידה בסטנדרטים גבוהים של בטיחות. לכן, "מצודה בטיחות לתעבורה 97 בע"מ" היא הבחירה הנכונה לצורך שכזה. החברה צברה ניסיון ארוך שנים בענף ומספקת ציוד כמו אורות בטיחות מהבהבים לצורך שיפור תשתיות, שלטי הכוונה, שירותי סימון כבישים, שירותי סימון חניות (חנייה נכים, חנייה אסורה) ועוד שירותים רבים נוספים שמשפרים את מערכת התחבורה בישראל ואת רמת הבטיחות שלה.

תנו להם את ההגה: "מצודה בטיחות לתעבורה ב97 בע"מ" בניהולו של אילן שרעבי

"מצודה בטיחות לתעבורה 97 בע"מ" הוקמה בעשור בו חלה מהפכה בתחום תשתיות התחבורה בישראל. כבישים רבים נבנו וחודשו, כמו גם מחלפים, גשרים ועוד. לחברה בניהולו של אילן שרעבי היה הכבוד להיות שותפה לכמה מהפרויקטים החשובים בתולדות מדינת ישראל בתחום התחבורה. הבחירה ב"מצודה בטיחות לתעבורה 97 בע"מ", להשתתף פעם אחר פעם בפרויקטים כאלה היא לא מקרית וקשורה למחוייבות הבלתי מתפשרת שלה ללקוחותיה, לאיכות, לשירות אישי ומקצועי ולסטנדרט הבטיחות הבלתי מתפשר שלה.